Дренажний насос LIDER TP 250 брудної води та побутових стоків
-15%


1 650 ₴
1 402,50 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос дренажний LIDER TP 250
призначений для відкачування побутових стоків із зливних ям, стічних вод із затоплених підвалів, льохів, для поливання присадибних ділянок із ємностей і відкритих водойм. Насос із поплавцем контролю рівня води (захист від сухого ходу)
Потужність — 250 В
Висота підйому — 6 м
Продуктивність — 85 l/min (5м3/год)
Корпус насоса - пластик
Провідний вал - неіржавкий
Робоче колесо технополімер.
Вихідний патрубок-конусний, 1"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 5 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 6 м |
| Якість води | Брудна |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 15 мм |
| Вид насоса | Дренажний |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 1 402,50 ₴



