85 метрів 3,6 м3/год насос глибинний LIDER 90QJD — 122 — 1.1 для колодязів і свердловин
Новинка


6 265 ₴
- В наявності
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скважинний насос LIDER 90QJD Відцентровий багатоступеневий глибинний насос предназначен для подавання чистої води з колодязів і свердловин із внутрішнім діаметром від 110 мм. Корпус насоса виготовлений із використанням неіржавкої сталі та стійкий до дії абразивних матеріалів.
Використовуються в системах водопостачання приватних будинків і котеджів, зрошувальних установках, для створення тиску у водних магістралях. Також можуть застосовуватися в системах з автоматичним подаванням води.
Конструктивні характеристики:
- Мідна обмотка двигуна
- Однофазний асинхронний оливонаповнений двигун із вбудованим термозахистом і високим ККД
- Робоче колесо з високоміцних технополімеру
- Корпус насоса з неіржавкої сталі
- Гвинти, фільтри з неіржавкої сталі
- Ведучий вал із неіржавкої сталі
- Напірний патрубок із латуні
- Високоякісні підшипники
-
Комплектується пультом керування з пристроєм захисту двигуна від перевантаження Умови застосування:
- Максимальна температура рідини, що перекачується, + 40 °C
- Максимальний розмір домішок не більш ніж 0,2 мм, концентрація домішок не більш ніж 250 г/м
- Мінімальний діаметр отвору 110 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Мінімальна пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Максимальна глибина занурення | 90 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 14.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Номінальна пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний напір | 90 м |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Пропускна здатність | 3.6 куб. м/час |
| Якість води | Чистий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Діаметр підключення | 1.25 Дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
- Ціна: 6 265 ₴



