100 метрів насос заглибний LIDER 4QGD 1.5-100-0.75 шнековий для колодязів і свердловин
Топ продаж


3 250 ₴
- В наявності
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шнекові заглибні свердловинні насосы LIDER 4QGD 1.5-100-0.75 призначені для подавання чистої та питної води зі свердловин і колодязів діаметром від 110 мм і більше.
Ці насоси використовуються для загального водопостачання, поливання, зрошення присадибних ділянок, набору води в ємності та перекачування води з побутовою метою.
Встановлюються для створення тиску у водних магістралях, зрошувальних установках тощо, можуть застосовуватися з використанням гідроакумулятора або реле електронного керування в системах автоматичного подавання води.
Шнекові насоси LIDER 4QGD 1.5-100-0.75 є гарним вибором у ситуаціях, коли потрібно досягти високих показників за напором під час використання насоса невеликої потужності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вага | 15.2 кг |
| Максимальна пропускна здатність | 2.5 куб.м/год |
| Мінімальна пропускна здатність | 1.5 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 140 бар |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 60 Гц |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Максимальна глибина занурення | 140 м |
| Номінальна пропускна здатність | 2.5 куб.м/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 96 мм |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр | 96 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр підключення | 1 Дюйм |
| Кабель живлення | 12 м |
- Ціна: 3 250 ₴


