5.1 м3/год 4,5 Bar 1100 Вт LIDER JSW 15М 24 л насосна станція відцентрова для води, поливу, дому

4 250 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
Насосна станція LIDER JSW 15М 24л - обладнання для постійного автоматичного подавання чистої води в домашніх господарствах і на присадибних ділянках.
Глибина підіймання 9 метрів дасть змогу качати воду з колодязів, свердловин, ємностей і басейнів
Призначення: використовується для нормальної роботи водопроводу в приватному будинку або для автоматичного водопостачання складських приміщень, промислових об'єктів, адміністративних установ, закладів громадського харчування тощо. Також підходить для поливання саду та відкачування ґрунтових вод, для підіймання, перекачування та циркуляції чистої води.
Особливості станції для перекачування води:
-
Потужність складаного матеріалу 1100 Вт
-
Відцентровий тип насоса
-
Конденсаторний двигун, що не вимагає постійного технічного обслуговування
-
Міцний сталевий ресивер
-
Ресивер на 24 літри дає змогу станції стабільно працювати й мати невеликий запас води
-
Надійна система захисту від перевантаження й перегрівання
-
Продуктивність насосної станції може досягати 5100 л/год
-
Може перекачувати воду на висоту до 45 м відносно місця перебування станції
-
Максимальна висота всмоктування становить 9 метрів
-
Зручне розташування блока автоматики (зверху на насосі) збільшує робочий простір під час монтажу станції
-
Контактні ущільнювальні кільця забезпечують триваліший термін експлуатації
-
Окремий отвір для заливання води для простого введення насоса в експлуатацію
-
Дає змогу під'єднувати дощові установки, завдяки чому можна настроїти ефективне поливання саду або городу
-
Працює від однофазного змінного струму
-
Габарити насосної станції дають змогу встановити її навіть у невеликих приміщеннях
-
Станція важить лише 15,2 кг
Технічні характеристики насосної станції
|
Тип насоса: |
відцентровий |
|
Споживана потужність: |
1100 Вт |
|
Продуктивність: |
5100 л/год |
|
Напруга: |
220 В |
|
Висота підіймання: |
45 м |
|
Висота всмоктування: |
9 м |
|
Максимальна температура води: |
45°C |
|
Обсяг ресивера: |
24 л |
|
Обмотки двигуна |
Мідь |
|
Діаметр входу/виходу: |
1" |
|
Довжина кабелю: |
1 м |
|
Вага: |
15,2 кг |
|
Країна: |
Польща |
|
Гарантія: |
36 міс |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний напір | 45 м |
| Пропускна здатність | 5.1 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 15.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Кількість водозабірних точок | 4 |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
- Ціна: 4 250 ₴



