2000 Вт 220 В тепловентилятор A-PLUS нагрівач побутовий
Топ продаж


850 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор 2000 Вт 220 В побутовий нагрівач розрахований обігрівати житлові, побутові приміщення, господарські споруди, майстерні, зокрема прохідні приміщення площею 20-25 м кв.
Потужність запускається окремо 1 кВт або 2 кВт.
Гарантія від виробника 24 місяці
Встановлений плавний терморегулятор
Пропускна здатність становить 150 м3/год
Вентилятор можна використовувати окремо без нагрівання.
Режим роботи тривалий, датчик перегрівання вбудований.
Нагрівач може перебувати без нагляду,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Виробник | Crown |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Потужність обігріву | 2 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Захист від перегріву | Так |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | True |
| Режим вентиляції | True |
| Ступінчасте регулювання потужності | True |
| Основні | |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Швидкодія | 150 куб. м/час |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових кульок за формою | Циліндр |
| Тип теплових пушок портутивності | Мобільний телефон |
| Нагрів тепловий елемент | Ігольчатий нагрівальник |
| Кількість нагрівачів | 2 Штука. |
| Спосіб нагрівання теплової гармати | Прямого нагрівання |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруження харчування | 220 В |
- Ціна: 850 ₴




