19 метрів фланцевий циркуляційний насос LIDER LPA 40-19-1000 + фланці

11 975 ₴
10 178,75 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
Сфера застосування:
Циркуляційний насос LIDER LPA 40-19-1000 призначений для циркуляції гарячої води в промислових опалювальних системах із розширювальними баками, забезпечуючи необхідний тиск води в комунікаціях і трубах.
Циркуляційний насос LIDER LPA 40-19-1000 — це механізм, у якому робоче колесо виготовлене з технополімеру, вал двигуна з металокераміки, монтується на підшипниках, для змащування яких використовується перекачувальна рідина, підшипники виготовлені з керамографіту, двополюсний асинхронний двигун із мокрим ротором.
Гарантія — 36 місяців
Фланці в комплекті — різь 40 мм (1 1/2")
Монтажна база — 250 мм
Технічні характеристики:
Напор - 19 м
Продуктивність — 250 л/хв
Живлення: 220—230 В, 50 Гц
Потужність 1000 Вт
Температура рідини, що перекачується: від +10 °C до +110 °C.
Особливості та можливості моделі:
Мідна обмотка статора
Корпус насоса з чавуну.
Робоче колесо з технополімеру.
Ведучий вал виготовлений із металокераміки.
Призначений для тривалої роботи.
Низький рівень споживаної електроенергії.
Плавний пуск двигуна.

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 16.9 кг |
| Виробник | Lider |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Чавун |
| Країна виробник | Польща |
| Захист від перегріву | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальна температура | 110 град. |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Пропускна здатність | 15 куб.м/год |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Максимальний напір | 19 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Споживана потужність (W) | 1 кВт |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 295 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
- Ціна: 10 178,75 ₴






