+ 90 °C Sprut WCLIFT 600/2F Hot каналізаційна станція

12 000 ₴
10 680 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
каналізаційна станція +90°С Sprut WCLIFT 600/2FHot
каналізаційна станція з вбудованим насосом Sprut WCLIFT 600/2FHot застосовується для примусового перекачування стоків від унітаза, сантехнічного обладнання, посудомийних і побутових пральних машин. Завдяки високим експлуатаційним характеристикам таке обладнання може бути встановлене як у квартирі, так і в заміському котеджі, де облаштування відведення стоків самопливом ускладненене через планування приміщень або занадто віддаленого розташування каналізації.
Переваги використання та обмеження
каналізаційна станція серії WCLIFT 600/2FHot призначена для під'єднання унітаза через стандартний 100 мм патрубок і додаткового сантехнічного обладнання, наприклад, біде або умивальника. Пристрій підходить для стокових вод температурою до +90 градусів, тому може застосовуватися для водовідведення стоків від пральної або посудомийної машини. Водночас рівень pH має бути в межах 4-10.
До особливостей і переваг використання WCLIFT 600/2F Hot можна віднести
- пристрій постачається в повністю зібраному вигляді та відразу готовий до монтажу, водночас майстру не буде потрібно специфічного інструменту або обладнання, затискні хомути вже є в комплекті;
- зручне розташування електронасоса в корпусі захищає його від механічних пошкоджень і продовжує термін експлуатації пристрою, водночас сервісне обслуговування станції може проводитися навіть без демонтажу агрегату;
- на вихідний патрубці встановлюється надійний зворотний клапан, він унеможливлює повторне потрапляння відведених стоків назад у резервуар;
- у кришку резервуара вбудований змінний вугільний фільтрувальний елемент, що усуває неприємні запахи;
— потужний насос Сололіфт Спрут автоматично вмикається/вимкнеться у разі заповнення резервуара та після відкачування стоків, це допомагає знизити навантаження на електромотор і заощаджує електроенергію.
каналізаційне встановлення WCLIFT може застосовуватися для перекачування стічних вод, у яких не міститься твердих включень і забруднювальних різального механізму довговолокнистих структур.
Оскільки обладнання може працювати тільки короткочасні періоди часу, використовувати його для постійного перекачування навіть чистої води категорично заборонено. Це призведе до втрати гарантії від виробника та передчасного виходу агрегату з ладу. Гарантійний термін — 18 місяців.
Конструкція та технічні параметри
У конструкції WCLIFT 600/2F Hot передбачений потужний насос і резервуар для попереднього накопичення стічних вод. Корпус обладнання герметичний, він розділений на два окремих відсіки — перший призначений для стоків, а в другому розміщується електродвигун. Це дає змогу мінімізувати ризик передчасного зношування пристрою та його механічного пошкодження.
Станція Сололіфт для гарячої води має два вхідних патрубки. Діаметр першого — 100 мм, він використовується для під'єднання унітаза, другий — 40 мм. Торцеве ущільнення виготовлене з графіту та кераміки. Вихідний патрубок, що під'єднується до каналізаційного колектора, має діаметр 32 мм.
Для подрібнення фекальних мас і предметів особистої гігієни в конструкції станції є різальний механізм. Він приводиться в дію від електродвигуна, що приєднується до побутової мережі електроживлення з напругою 220 В. Шнур зі штекером постачається в комплекті.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Sprut |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 9 куб.м/год |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Вага | 7.2 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
- Ціна: 10 680 ₴







