1300 Вт +10 м рукав Aquatic ADL 12-1.3 фекальний насос для каналізації та брудної води

2 700 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фекальний насос Aquatic ADL 1300 Вт предназначен для откачки побутових зливних ям із густим і волокнистим осадом, вуличних туалетів і брудної воды.
🟥У КОМПЛЕКТІ:
Рукав зелений 2" (50 мм) — 10 м (кохана довжина під замовлення)
Трос в обплетенні — 5 м
Замки для троса — 2 шт.
Хомут 2" (50 мм) — 1 шт.
Насос можна використовувати для чищення неглибоких колодязів (глибиною до 10 м), невеликих ставків і домашніх "копанок"
Також здатний перекачувати чисту воду з басейну або річки на полив.
Гарантія — 36 місяців.
Потужність — 1300 w
Підйом води — 10 m
Продуктивність — 12 м3/год
Насос обладнаний тепловим реле — захист від перегрівання.
Корпус насоса — чавун
Вихід — 2" (50 мм)
Діаметр частинок — 35 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Aquatic |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 2 700 ₴









