140 метрів 4 м3/г LIDERO 75QJD — 140 — 1100 Вт для колодязів і свердловин
Топ продаж


7 640 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LIDERO 75QJD — 140 — 1100 Відцентровий багатоступеневий глибинний насос предназначен для подавання чистої води з колодязів і свердловин із внутрішнім діаметром від 80 мм. Корпус насоса виготовлений із використанням неіржавкої сталі та стійкий до дії абразивних матеріалів.
Використовуються в системах водопостачання приватних будинків і котеджів, зрошувальних установках, для створення тиску у водних магістралях. Також можуть застосовуватися в системах з автоматичним подаванням води.
Конструктивні характеристики:
- Мідна обмотка двигуна
- Однофазний асинхронний оливонаповнений двигун із вбудованим термозахистом і високим ККД
- Робоче колесо з неіржавкої сталі
- Корпус насоса з неіржавкої сталі
- Гвинти, фільтри з неіржавкої сталі
- Ведучий вал із неіржавкої сталі
- Напірний патрубок із латуні
- Високоякісні підшипники
- Комплектується пультом керування з пристроєм захисту двигуна від перевантаження Умови застосування:
- Максимальна температура рідини, що перекачується, + 40 °C
- Максимальний розмір домішок не більш ніж 0,2 мм, концентрація домішок не більш ніж 250 г/м
- Мінімальний діаметр обсадної труби 80 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidero |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна пропускна здатність | 4 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 14 бар |
| Максимальна глибина занурення | 140 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Номінальна пропускна здатність | 4 куб.м/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний напір | 140 м |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Пропускна здатність | 4 куб. м/час |
| Якість води | Чистий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
- Ціна: 7 640 ₴



