50 метрів шнековий насос глибинний Gidroteh 1.2 — 50 — 0.37 для води колодязів і свердловин.
Топ продаж
-14%


1 917 ₴
1 648,62 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед замовленням цього насоса обов'язково зв'язуйтеся з нами, для повної консультації!
Шнековий свердловинний насос, сфера застосування:
Шнекові свердловинні насоси призначені для подавання чистої та питної води зі свердловин і колодязів діаметром від 120 мм і більше. Вони використовуються для загального водопостачання, створення тиску у водних магістралях, зрошувальних установках тощо. Можуть застосовуватися з використанням механічного або електронного схем керування в системах автоматичного подавання води. Вони є гарним вибором у ситуаціях, коли потрібно досягти високих показників за напором під час використання насоса невеликої потужності.
Конструктивні характеристики:
- Мідна обмотка двигуна
- Матеріал корпусу — неіржавка сталь
- Насосна частина шнекового типу
- Ведучий вал із неіржавкої сталі
- Однофазний асинхронний двигун із вбудованим термозахистом і високим ККД
- Гвинти, шпильки з неіржавкої сталі
- Механічне ущільнення з керамографіту
- Довжина кабелю 10 м
Умови застосування:
- Максимальна температура рідини, що перекачується +45 °C
- Максимальний вміст піску не більш ніж 3%
- Максимальне заглиблення під воду: 20 м
- Мінімальний діаметр отвору 110 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omnigena |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Мінімальна пропускна здатність | 1.2 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Мінімальний робочий тиск | 5 бар |
| Максимальна глибина занурення | 80 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.37 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Номінальна глибина занурення | 50 м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 96 мм |
| Висота | 550 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 1 648,62 ₴



