2000 Вт фекальний насос Світязь WQD-12 для каналізації та брудної води
-12%


3 515 ₴
3 093,20 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фекальний насос 2000 Вт для каналізації та вуличних туалетів призначений для відкачування брудної води, очищення з густим і волокнистим осадом із побутових зливних ям.
Гарантія — 36 місяців.
Відсилання з гуртового складу в Харкові без передоплати.
Насос можна використовувати для чищення неглибоких колодязів (глибиною до 12 м), невеликих ставків, домашніх «копанок» та вуличних туалетів.
Насос має дробку для подрібнення волокнистих, в'язких і густих відходів (волос, ганчірок, ниток та ін.) для запобігання забиванню насоса.

Фекальний насос обладнаний тепловим реле із захистом від перегрівання.
Потужність 2000 w
Підйом води — 20 m
Продуктивність — 24 куби/год
Корпус насоса — чавун
Вихід — 2" (50 мм)
Діаметр частинок — 35 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 20 м |
| Пропускна здатність | 24 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 20 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 30 град. |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вид насоса | Фекальний |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 3 093,20 ₴




