Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронне реле тиску Italtecnica Brio 2000-MT призначене для автоматичного увімкнення та вимкнення електричного насоса під час відкривання та закривання крана відповідно. Крім того, Brio 2000-MT вимикає насос, якщо немає потоку води, запобігаючи роботі насоса "у суху".
Italtecnica Brio 2000-MT обладнаний вмонтованим в електронну схему таймером, який дає змогу здійснити автоматичний перезапуск насоса — через певні проміжки часу — після його зупинки через брак води (роботи всуху).
Особливості та переваги
-
Автоматизує пуск і зупинку монофазних електронасосів
-
Автоматичне перезавантаження після зупинки через «сухий хід», стандартний часовий інтервал — 60 хв/4 спроби
-
Повноцінна заміна традиційно використовуваної гідравлічної системи, що складається з реле тиску та гідроакумулятора
-
Пристрій запускає насос, коли в системі падає тиск (червоні відкриті), і, відповідно, зупиняється за максимального значення тиску насоса, коли в системі припиняється потік води (крани закриті)
-
Захист від «сухого ходу»
-
У процесі монтажу можна налаштувати стартовий тиск
-
Можливе як вертикальне, так і горизонтальне встановлення
-
Швидкознімна електронна плата
-
Не потрібне технічне обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Italtecnica |
| Країна виробник | Італія |
| Приєднання | G1" зовнішнє |
| Мінімальна температура робочого середовища | 5 град. |
| Максимальна температура робочого середовища | 45 град. |
| Тип виходу | Реле |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Технічні характеристики | |
| Мінімальна робоча напруга | 210 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Контрольована середа | Вода |
- Ціна: 1 680 ₴





