Насос Lider WQ-18-12-0.75 дренажно-фекальний для каналізації та зливних ям
Новинка


6 056 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Euroaqua WQ-18-12-0.75 призначений для відкачування очищення з густим і волокнистим осадом із побутових зливних ям.
Можливе чищення глибоких колодязів, глибиною до 15 м, чищення невеликих ставків, домашніх капців і вуличних туалетів для економії на послугах асенизаторів.
Насос має чавунне робоче колесо.
Цей насос обладнаний тепловим реле.
Потужність — 750 В
Підйом води — 12 м
Продуктивність — 300 л/хв (18 м.куб/год)
Корпус — чавун
Вихідний отвір — 2" (50 мм)
Діаметр частинок 35 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 18 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 12 м |
| Якість води | Брудна |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вид насоса | Фекальний |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Чавун |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 6 056 ₴



