Насос Euroaqua WQ-8-7-0.18 дренажно-фекальний для каналізації та зливних ям
Новинка


3 643 ₴
- В наявності
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Euroaqua WQ-8-7-0.18 призначений для відкачування очищення з густим і волокнистим осадом із побутових зливних ям.
Можливе чищення глибоких колодязів, глибиною до 8 м, чищення невеликих ставків, домашніх капців і вуличних туалетів для економії на послугах асенизаторів.
Робоче колесо — композитний техноплімер (значна перевага перед чавуном)
Цей насос обладнаний тепловим реле.
Потужність — 180 В
Підйом води — 8 м
Продуктивність — 133 л/хв (8 м.куб/год)
Корпус — чавун
Вихідний отвір — 1" (25 мм)
Діаметр частинок 20 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 8 м |
| Пропускна здатність | 8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Брудна |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 20 мм |
| Вид насоса | Фекальний |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Чавун |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 3 643 ₴


