Насос LIder V450/V450F дренажно — фекальний для каналізації та зливних ям
Новинка


3 950 ₴
- В наявності
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LIder V450/V450F призначений для відкачування очищення з густим і волокнистим осадом із побутових зливних ям.
Можливе чищення глибоких колодязів, глибиною до 8 м, чищення невеликих ставків, домашніх капців і вуличних туалетів для економії на послугах асенизаторів.
Робоче колесо - Чавун
Цей насос обладнаний тепловим реле.
Потужність — 450 В
Підйом води — 8.5 м
Продуктивність — 290 л/хв (18 м.куб/час)
Корпус — чавун
Вихідний отвір — 2" (50 мм)
Діаметр частинок — 35 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 8.5 м |
| Пропускна здатність | 18 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Брудна |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вид насоса | Фекальний |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Чавун |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 3 950 ₴


