Дренажний насос Lider QDX 7-12-0.55 для брудної води та стоків
-10%


3 280 ₴
2 952 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос Lider QDX 7-12-0.55 призначений для відкачування брудної води та нечистий з побутових зливних ям у великих об'ємах.
Можливе чищення глибоких колодязів, завглибшки до 12 м, відкачування води з басейну, домашніх "копанок" і брудної води з підвалів і льохів.
Робоче колесо — сплав алюмінію
Цей насос обладнаний тепловим реле.
Потужність — 550 В
Підйом води — 12 м
Продуктивність — 117/хв (7 м.куб/час)
Корпус — чавун/сплав алюмінію
Вихідний отвір — 1" (25 мм)
Діаметр частинок — 6 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 7 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 12 м |
| Якість води | Брудна |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 6 мм |
| Вид насоса | Дренажний |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Чавун |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 2 952 ₴



