Дренажний насос LIDER QDS-350 для брудної води та стоків
-10%


2 037 ₴
1 833,30 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос LIDER QDS-350 призначений для відкачування брудної води та нечистий з побутових зливних ям у великих об'ємах.
Можливе чищення глибоких колодязів, глибиною до 6.5 м, відкачування води з басейну, домашніх "копанок" і брудної води з підвалів і льохів.
Мінімальний залишковий шар води 5 мм
Робоче колесо — композитний техноплімер
Цей насос обладнаний тепловим реле.
Потужність — 350 В
Підіймання води — 6.5 м
Продуктивність — 100 л/хв (6 м.куб/час)
Корпус — неіржавка сталь
Вихідний отвір — 1" (25 мм)
Діаметр частинок — 8 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 6.5 м |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 6.5 м |
| Якість води | Брудна |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 8 мм |
| Вид насоса | Дренажний |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 1 833,30 ₴


