Дренажний насос LIDER QDS-550 для брудної води та стоків
-10%


2 599 ₴
2 339,10 ₴
- В наявності
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос LIDER QDS-500 призначений для відкачування брудної води та нечистий з побутових зливних ям у великих об'ємах.
Можливе чищення глибоких колодязів, завглибшки до 8 м, відкачування води з басейну, домашніх "копанок" і брудної води з підвалів і льохів.
Робоче колесо — композитний техноплімер
Цей насос обладнаний тепловим реле.
Потужність — 550 В
Підйом води — 8 м
Продуктивність — 155 л/мин (9.3 м.куб/час)
Корпус — неіржавка сталь
Вихідний отвір — 1" (25 мм)
Діаметр частинок — 8 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Lider |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 8 м |
| Пропускна здатність | 8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Брудна |
| Діаметр перекачуваних частинок | 8 мм |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 2 339,10 ₴


