Дренажний насосl LIDER TP 750 брудної води та побутових стоків
-15%


2 600 ₴
2 210 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос дренажний LIDER TP 750
призначений для відкачування побутових стоків із зливних ям, стічних вод із затоплених підвалів, льохів, для поливання присадибних ділянок із ємностей і відкритих водойм. Насос із поплавцем контролю рівня води (захист від сухого ходу)
Потужність — 750 В
Висота підйому — 8 м
Продуктивність — 215 l/min (13 м3/год)
Корпус насоса - пластик
Провідний вал - неіржавкий
Робоче колесо технополімер.
Вихідний патрубок-конусний, 1"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 7 м |
| Пропускна здатність | 13 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Брудна |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 15 мм |
| Вид насоса | Дренажний |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Euroqua |
- Ціна: 2 210 ₴


