120 метрів 3,6 м3/год насос (80 метрів кабелю) глибинний EUROLIDER БЦПЕ — 1.8 — 80 -1.1 для колодязів і свердловин

10 725 ₴
- В наявності
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
Скважинний насос EUROLIDER БЦПЕ Відцентровий багатоступеневий глибинні насоси БЦПЕ призначені для подавання чистої води з колодязів і свердловин із внутрішнім діаметром від 110 мм. Корпус насоса виготовлений із використанням неіржавкої сталі та стійкий до дії абразивних матеріалів.
Використовуються в системах водопостачання приватних будинків і котеджів, зрошувальних установках, для створення тиску у водних магістралях. Також можуть застосовуватися в системах з автоматичним подаванням води.
Конструктивні характеристики:
- Мідна обмотка двигуна
- Однофазний асинхронний оливонаповнений двигун із вбудованим термозахистом і високим ККД
- Робоче колесо з високоміцних технополімеру
- Корпус насоса з неіржавкої сталі
- Гвинти, фільтри з неіржавкої сталі
- Ведучий вал із неіржавкої сталі
- Напірний патрубок із латуні
- Високоякісні підшипники
- Комплектується пультом керування з пристроєм захисту двигуна від перевантаження Умови застосування:
- Максимальна температура рідини, що перекачується, + 40 °C
- Максимальний розмір домішок не більш ніж 0,2 мм, концентрація домішок не більш ніж 250 г/м
- Мінімальний діаметр отвору 110 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidero |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Мінімальна пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Мінімальний робочий тиск | 8 бар |
| Максимальна глибина занурення | 127 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Номінальна пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний напір | 127 м |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Пропускна здатність | 3.6 куб. м/час |
| Якість води | Чистий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 80 м |
| Діаметр підключення | 1 Дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
- Ціна: 10 725 ₴



