75 мм насос 60 метрів заглибний шнековий Lider 3QGD 1-40-0.55 для колодязів і свердловин

3 250 ₴
- В наявності
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр 75 мм шнековий заглибний насосы Lider 3QGD 1-40-0.55 призначені для подавання чистої та питної води зі свердловин і колодязів діаметром від 80 мм і більше.
Ці насоси використовуються для загального водопостачання, поливання, зрошення присадибних ділянок, набору води в ємності та перекачування води з побутовою метою.
Встановлюються для створення тиску у водних магістралях, зрошувальних установках тощо, можуть застосовуватися з використанням гідроакумулятора або реле електронного керування в системах автоматичного подавання води.
Шнекові насоси Lider 3QGD 1-40-0.55 є гарним вибором у ситуаціях, коли потрібно досягти високих показників за напором під час використання насоса невеликої потужності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна пропускна здатність | 2 куб.м/год |
| Мінімальна пропускна здатність | 1.5 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Висота | 550 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр підключення | 1 Дюйм |
| Кабель живлення | 10 м |
- Ціна: 3 250 ₴



