Шнековий 60 метрів заглибний насос Світязь 4QGD 1.8-160-0.5 для колодязів і свердловин

1 980 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед замовленням цього насоса обов'язково зв'язуйтеся з нами, для повної консультації!
Шнекові заглибні свердловинні насоси Світязь 4QGD 1.8 - 50 - 0.5 призначені для подавання чистої та питної води зі свердловин і колодязів діаметром від 110 мм і більше.
Конструктивні характеристики:
- Мідна обмотка двигуна
- Матеріал корпусу — неіржавка сталь
- Насосна частина шнекового типу
- Ведучий вал із неіржавкої сталі
- Однофазний асинхронний двигун із вбудованим термозахистом і високим ККД
- Гвинти, шпильки з неіржавкої сталі
- Механічне ущільнення з керамографіту
- Довжина кабелю 10 м
Умови застосування:
- Максимальна температура рідини, що перекачується +45 °C
- Максимальний вміст піску не більш ніж 3%
- Максимальне заглиблення під воду: 20 м
- Мінімальний діаметр отвору 110 мм
Ці насоси використовуються для загального водопостачання, поливання, зрошення присадибних ділянок, набору води в ємності та перекачування води з побутовою метою.
Встановлюються для створення тиску у водних магістралях, зрошувальних установках тощо, можуть застосовуватися з використанням гідроакумулятора або реле електронного керування в системах автоматичного подавання води.
Шнекові насоси Світязь 4QGD 1.8 - 60 - 0.5 є гарним вибором у ситуаціях, коли потрібно досягти високих показників за напором під час використання насоса невеликої потужності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна пропускна здатність | 2 куб.м/год |
| Мінімальна пропускна здатність | 1.2 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 110 бар |
| Мінімальний робочий тиск | 60 бар |
| Максимальна глибина занурення | 110 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 96 мм |
| Висота | 600 мм |
| Діаметр | 96 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр підключення | 1 Дюйм |
| Кабель живлення | 10 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 550 |
- Ціна: 1 980 ₴


