Відцентровий насос 1500 Вт 66 м3/год (1100 Л/Мін 1,5bar) Eurolide NFM 130B поверхневий для поливання та перекачування
-12%


7 470 ₴
6 573,60 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відцентрові поверхневі насоси серії Eurolider NFM 130B предназначены для подавання та перекачування чистої води з колодязів, свердловин, водойм і накопичувальних ємностей у великих об'ємах 1100 Л/МІН
Завдяки корпусу насосної частини з чавуну насос виділяється більшою надійністю роботи та довговічністю, менше піддається зношуванню. Також часто використовуються для зрошення присадибних ділянок, садів, наповнення басейнів.
Офіційна гарантія — 36 місяців.
-
Споживана потужність: 1500 Вт
-
Робоче колесо - Латунь
-
Ведучий вал неіржавка сталь
-
Механічне ущільнення — керамографіт
-
Двигун закритий, зовні вентильований
-
Розмір вхідної патрубки — 3 " (75 мм)
-
Розмір вихідної патрубки — 3 " (75 мм)
-
Максимальна висоса всмоктування — 8 м
-
Режим роботи — тривалий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Euroline |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 15 м |
| Пропускна здатність | 66 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 31 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 3 дюйм |
| Вхід / Вихід | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 6 573,60 ₴




