1100 Вт 3.6 м3/год, тиск 5 Bar EURODELTA JET 100A Центробежний насос поверхневий для дому та поливу
Топ продаж
-10%


2 135 ₴
1 921,50 ₴
- В наявності
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відцентрові поверхневі насоси серії EURODELTA JET 100A предназначены для подавання та перекачування чистої води з колодязів, свердловин, водойм і накопичувальних ємностей, застосування в системах автоматичного водопостачання у формі насосної станції з гідроакумулятором або з електронним реле (контролер тиску без гідроакумулятора)
Завдяки корпусу насосної частини з чавуну насос виділяється більшою надійністю роботи та довговічністю, менше піддається зношуванню. Також часто використовуються для зрошення присадибних ділянок, садів, наповнення басейнів.
Офіційна гарантія — 24 місяця.
-
Споживана потужність: 1100 Вт
-
Робоче колесо - латунь
-
Механічне ущільнення — керамографіт
-
Двигун закритий, зовні вентильований
-
Розмір вхідної патрубки — 1"
-
Розмір вхідної патрубки — 1"
-
Максимальна висоса всмоктування — 9 м
-
Режим роботи — тривалий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Delfa |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 50 м |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 1 921,50 ₴



