70 метрів 3,6 м3/год насос глибинний LIDER 90QJD — 118 -0.75 для колодязів і свердловин
Новинка


5 732 ₴
- В наявності
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скважинний насос LIDER 90QJD Відцентровий багатоступеневий глибинний насос предназначен для подавання чистої води з колодязів і свердловин із внутрішнім діаметром від 110 мм. Корпус насоса виготовлений із використанням неіржавкої сталі та стійкий до дії абразивних матеріалів.
Використовуються в системах водопостачання приватних будинків і котеджів, зрошувальних установках, для створення тиску у водних магістралях. Також можуть застосовуватися в системах з автоматичним подаванням води.
Конструктивні характеристики:
- Мідна обмотка двигуна
- Однофазний асинхронний оливонаповнений двигун із вбудованим термозахистом і високим ККД
- Робоче колесо з високоміцних технополімеру
- Корпус насоса з неіржавкої сталі
- Гвинти, фільтри з неіржавкої сталі
- Ведучий вал із неіржавкої сталі
- Напірний патрубок із латуні
- Високоякісні підшипники
-
Комплектується пультом керування з пристроєм захисту двигуна від перевантаження Умови застосування:
- Максимальна температура рідини, що перекачується, + 40 °C
- Максимальний розмір домішок не більш ніж 0,2 мм, концентрація домішок не більш ніж 250 г/м
- Мінімальний діаметр отвору 110 мм
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1090 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Основні | |
| Максимальна глибина занурення | 70 м |
| Вага | 13.1 кг |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Номінальна пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 7 бар |
| Максимальна пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Виробник | Lider |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Пропускна здатність | 3.6 куб. м/час |
| Максимальний напір | 70 м |
| Якість води | Чистий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Діаметр підключення | 1.25 Дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
- Ціна: 5 732 ₴



