35 м3/год 580 л/хв 2 bar 1500 Вт відцентровий насос Euroaqua 2DK 20 поверхневий для поливання та перекачування
Новинка


6 448 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відцентрові поверхневі насоси серії Euroaqua 2DK 20 предназначены для подавання та перекачування чистої води з колодязів, свердловин, водойм і накопичувальних ємностей у великих об'ємах 580 Л/МІН
Завдяки корпусу насосної частини з чавуну насос виділяється більшою надійністю роботи та довговічністю, менше піддається зношуванню. Також часто використовуються для зрошення присадибних ділянок, садів, наповнення басейнів.
Офіційна гарантія — 36 місяців.
-
Споживана потужність: 1500 Вт
-
Робоче колесо - Латунь
-
Ведучий вал неіржавка сталь
-
Механічне ущільнення — керамографіт
-
Двигун закритий, зовні вентильований
-
Розмір вхідної патрубки — 2 " (50 мм)
-
Розмір вхідної патрубки — 2 " (50 мм)
-
Максимальна висоса всмоктування — 8 м
-
Режим роботи — тривалий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 20 м |
| Пропускна здатність | 35 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 19.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Вхід / Вихід | 50 мм |
- Ціна: 6 448 ₴


