9,4 м3/год Водолій БЦПЕ 1,2,2-16У занурювальний насос для поливання з колодязів і свердловин
Новинка


7 094 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Побутовий заглибний відцентровий електронасос для подавання води з підземних свердловин, колодязів і відкритих водойм.
Продуктивність — 9,4 m3/год
Максимальний напір — 30 м
Потужність двигуна — 730 Вт
Зовнішній діаметр 104 мм
Внутрішня вихідний отвір G = 1 1/4" (32 мм)
Кабель живлення — 16 м
В НАЛИЧІ ЕСТЯ ВЕСЬ МОДЕЛЬНИЙ РЯД СМАК ВОДОВОЇ.
Виробник — харківський завод ПромЕлектро.
Гарантія заводська 24 місяці з дня продажу.
Більш детальний обсяг інформації через телефон.
Доставка будь-яким зручним для вас перевезенням:
Новая почта, Укрпочта
Оплата через карту ПриватБанк або у разі отримання накладеного платежиму або самовивезення з Харкова.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промелектро-Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна пропускна здатність | 9.4 куб.м/год |
| Мінімальна пропускна здатність | 4.3 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 3 бар |
| Мінімальний робочий тиск | 1.6 бар |
| Максимальна глибина занурення | 30 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.73 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Номінальна пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 105 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний напір | 30 м |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Пропускна здатність | 9.4 куб. м/час |
| Якість води | Чистий |
- Ціна: 7 094 ₴


