4,5 кВт 220 В/380 В теплова гармата Термія АО ЕВО 4,5/0,4 ТП (230 В) (3х400В) К
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплова гармата Термія 4,5 кВт, 220 В/380 В нагрівач розрахована обігрівати побутові приміщення, складські, господарські споруди, гаражі, майстерні, не опалювані та будівельні об'єкти площею 150-80 м кв.
Гарантія 3,5 року.
ЧАО "Вініцький завод "Маяк"
Теплова гармата моделі АО ЕВО 4,5/0,4 ТП (230 В) (3х400В) К
- Напруги живлення: 230 В/3Х400В
- Номінальна потужність: 3,0/4,5 кВт
- Номінальна продуктивність повітрям, не менш м3/год – 400
- Два ступені регулювання потужності
- Робота в режимі вентилятора
- Високоточний термостат із гістерезисом 1 °C, , який підтримує температуру повітря в приміщенні на бажаному рівні без перегрівання та забезпечує мінімальне споживання електроенергії
- Захист від перегрівання
- Ступінь захисту ІР 22
- Найдовша гарантія на ринку теплових гармат Система якості ISO 9001: 2015 дає змогу істотно підвищити надійність і надати споживачеві повну гарантію виробника 3,5 року
- Рекомендується для опалення приміщення площею 150-180 м2. Точніший вибір номінальної потужності проводиться з урахуванням фактичних теплових втрат конкретного приміщення
- Вентилятор можна використовувати окремо без нагрівання
- Режим роботи — тривалий
- Гармата може бути без нагляду
| Характеристики електричних гармат | |
|---|---|
| Споживана потужність | 4.5 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.2 кг |
| Висота | 271 мм |
| Ширина | 449 мм |
| Глибина | 396 мм |
| Основні | |
| Виробник | Термія |
| Гарантійний термін | 38 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Електрична |
| Теплова потужність | 4.5 кВт |
| Продуктивність | 400 куб.м/год |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт. |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Термостат | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
- Ціна: 6 690 ₴



