12 кВт 380В теплова гармата термія АТО ЕВО 12,0/0,8 ТП (3х400В)К
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплова гармата Термія 12 кВт, 380 В нагрівач розрахована обігрівати побутові приміщення, складські, господарські споруди, гаражі, майстерні, зокрема не опалювані та будівельні об'єкти площею 400-450 м кв.
Гарантія 3,5 року.
ЧАО "Вініцький завод "Маяк"
Теплова гармата моделі АО ЭВО 12,0/0,8 ТП (3х400В)К
- Напруги живлення: 3Х400В
- Номінальна потужність: 6,0/12,0 кВт
- Номінальна продуктивність повітрям, не менш м3/год – 1200
- Два ступені регулювання потужності
- Робота в режимі вентилятора
- Високоточний термостат із гістерезисом 1 °C, , який підтримує температуру повітря в приміщенні на бажаному рівні без перегрівання та забезпечує мінімальне споживання електроенергії
- Захист від перегрівання
- Ступінь захисту ІР 22
- Найдовша гарантія на ринку теплових гармат Система якості ISO 9001: 2015 дає змогу істотно підвищити надійність і надати споживачеві повну гарантію виробника 3,5 року
- Рекомендується для опалення приміщення площею 400-450 м2. Точніший вибір номінальної потужності проводиться з урахуванням фактичних теплових втрат конкретного приміщення
- Вентилятор можна використовувати окремо без нагрівання
- Режим роботи — тривалий
- Гармата може бути без нагляду
| Характеристики електричних гармат | |
|---|---|
| Споживана потужність | 12 кВт |
| Напруга живлення | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.5 кг |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 523 мм |
| Довжина | 586 мм |
| Основні | |
| Виробник | Термія |
| Гарантійний термін | 38 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Електрична |
| Теплова потужність | 12 кВт |
| Продуктивність | 1200 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт. |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Термостат | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
- Ціна: 10 597 ₴



