8 л бак розширювальний Lider FT8 для систем опалення круглий із фіксованою мембраною
Топ продаж
-10%


1 374 ₴
1 236,60 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розширювальний бак (гідрокомпенсатор) Lider FT8 для систем побутового опалення, об'ємом 8 літрів, з фіксованою мембраною.
Розширювальний бак Lider FT8 — це пристрій, призначений для поглинання більшого об'єму води або іншої рідини, що дає змогу коригувати процес роботи нагрівального встановлення. Закритий розширювальний бак, що складається зі сталевого бака та синтетичної мембрани, яка відокремлює нагрівальний елемент від камери, попередньо заповненої повітрям.
Розширювальний бак із мембраною виготовлений із високоякісної листової сталі та спаян за суворими стандартами, він виробляється на автоматизованих лініях, зварений сертифікованими зварювальними матеріалами; обладнаний мембраною, зробленою з гуми, стійкою до нагрівання та зносу, що витримує температуру до 110%; пройшов попереднє випробування під тиском 10 барів. Після завершення складання підданий гідравлічному тесту під тиском у 1.5 раза вище максимально допустимого.
Офіційна гарантія від виробника — 5 років
Технічні характеристики:
-
Максимальний робочий тиск: 6 бар;
-
Початковий тиск: 1,5 бара;
-
Максимальна робоча температура: + 99С;
-
Змінна мембрана з гуми типу EPDM
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.2 кг |
| Виробник | Lider |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Країна виробник | Польща |
| Мінімальний робочий тиск | 1.5 бар |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Конструктивне виконання бака | Плоский (таблетка) |
| Розташування бака | Вертикальне (без ніжок) |
| Товщина стінки бака | 2 мм |
| Матеріал мембрани | Бутилова резина |
| Із замінної мембраною | Ні |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр | 320 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |
- Ціна: 1 236,60 ₴



