Wilo Star RS 25-6/180 насос циркуляційний для систем опалення
Топ продаж


2 403 ₴
- В наявності
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос циркуляційний Wilo Star RS 25-6/180
Гарантія — 36 місяців
Wilo Star RS 25-6/180 — це однофазний насос із «мокрим ротором» і регульованою швидкістю призначений для застосування в опалювальних системах, закритого типу з примусовою циркуляцією або в системах із відкритим розширювальним баком.
Особливості:
• Асинхронний двигун 3 швидкості
• Однофазний електродвигун із мокрим ротором із неіржавкої сталі
• Ступінь захисту IP44.
• Напруга — 220 В — 50 Гц
Перекачувані рідини: чисті, неагресивні, без твердих і волокнистих частинок.
Температура рідини: від 0 °C до +110 °C
Технічні характеристики:
• Потужність двигуна — 100 Вт
• Максимальний напір — 6 метрів
• Максимальна продуктивність — 5.5 м3/год
• Діаметр приєднання — 1" (перехідні гайки в комплекті)
• Монтажний розмір — 180 мм
• Вага — 3,5 кг.
Корпус чугун.
Підшипники радіального типу з кераміки.
Відбивач і гільза ротора з неіржавкої сталі AISI304
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.5 кг |
| Виробник | Wilo |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Чавун |
| Країна виробник | Польща |
| Захист від перегріву | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Тип приєднання | Муфтове |
| Пропускна здатність | 5.5 куб.м/год |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Максимальний напір | 6 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Споживана потужність (W) | 100 кВт |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
- Ціна: 2 403 ₴


