2600 Вт з ножем +20 м рукав фекальний насос Wisla WQCD 2 -2,6 для каналізації та брудної води

4 500 ₴
3 600 ₴
- В наявності
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
Фекальний насос 2600 Вт із дробкою для каналізації
Фекальний насос Wisla WQCD 2-2.6 призначений для відкачування очищення з густим і волокнистим осадом із побутових зливних ям.
🟥У КОМПЛЕКТІ — 20 м РУКАВ 2" (50 мм)
Заводська гарантія 24 місяця.
Можливе чищення глибоких колодязів, глибиною до 12 м, чищення невеликих ставків, домашніх капців і вуличних туалетів для економії на послугах асенизаторів.
Насос має дробку (ніж) для подрібнення волокнистих, в'язких і густих відходів (за типом: волосся, ганчірок, ниток та ін.), щоб уникнути забивання насоса.

Робоче колесо зі сталі — ZG35
Подрібнювачний механізм зі сплаву — ZG40Cr
Цей насос обладнаний тепловим реле, захист від перегрівання.
Потужність — 2600 w
Підйом води H - 12 m
Продуктивність Q-12 кубів/год
Корпус насоса чавун
Вихід — 2" (50 мм)
Діаметр частинок 35 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Wisla |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 15 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 15 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 3 600 ₴




