2500 Вт + 20 м рукав Wisla WQS 2-2,5 неіржавкий фекальний насос для каналізації
-15%


3 710 ₴
3 153,50 ₴
- В наявності
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фекальний насос 2500 Вт для каналізації.
Wisla WQS 2-2.5 призначений для відкачування очищення з густим і волокнистим осадом із побутових зливних ям.
🟥У КОМПЛЕКТІ — 20 м РУКАВ 2" (50 мм)
Можливе чищення глибоких колодязів, глибиною до 15 м, чищення невеликих ставків, домашніх капців і вуличних туалетів для економії на послугах асенизаторів.
Насос має чавунне робоче колесо.
Цей насос обладнаний тепловим реле.

Потужність — 2500 В
Підйом води — 12 м
Продуктивність — 250 л/хв (15куб/год)
Корпус — чавун
Вихідний отвір — 2" (50 мм)
Діаметр перекачуваних частинок 35 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Wisla |
| Вид насоса | Фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 15 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 12 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 3 153,50 ₴



