1100 Вт + 25 м рукав Wisla WQD 1-1.1 фекальний насос для каналізації та брудної води
-13%


2 960 ₴
2 575,20 ₴
- В наявності
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фекальний насос Wisla WQD — 1100 Вт призначений для відкачування побутових зливних ям із густим і волокнистим осадом, вуличних туалетів і брудної воды.
🟥У КОМПЛЕКТІ:
Рукав зелений 2" (50 мм) — 25 м (будь-яка довжина під замовлення)
Трос в обплетенні — 5 м
Замки для троса — 2 шт.
Хомут 2" (50 мм) — 1 шт.
Насос можна використовувати для чищення неглибоких колодязів (глибиною до 10 м), невеликих ставків і домашніх "копанок"
Також здатний перекачувати чисту воду з басейну або річки на полив.
Гарантія — 24 місяця.
Потужність — 1100 w
Підйом води — 10 m
Продуктивність — 10 м3/год
Насос обладнаний тепловим реле — захист від перегрівання.
Корпус насоса — чавун
Вихід — 2" (50 мм)
Діаметр частинок — 35 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Wisla |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 2 575,20 ₴




