БЦН БЦМ LIDER KTR 1100 1,1 kWt Центробежний насос
Топ продаж
-15%


5 223 ₴
4 439,55 ₴
- В наявності
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поверхневі насоси LIDER KTR 1100 призначені для подавання води зі свердловин, колодязів, відкритих резервуарів, а також водойм для поливання присадибних ділянок.
Насоси типу LIDER KTR 1100 належать до "заливних електронасосів", що вимагають заповнення водою.![]()

Потужність — 725 W
Тиск — 4,5 Bar
Продуктивність:
Номінальна — 8 м3/год
Максимальна — 8,4 м3/год
Виробництво — Польща
Гарантія заводська 36 місяців із дня продажу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Lider |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 45 м |
| Пропускна здатність | 8.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.25 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 4 439,55 ₴




