Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова теплова гармата 30 кВт GRUNHELM, нагрівач.
Призначена для обігрівання
НЕ ПОБУТОВИХ приміщень — як-от складські, господарські споруди, гаражі, майстерні та будівельні об'єкти площею 250-300 м кв.
Гарантія 24 місяці.
Шланг і редуктор у комплекті
Теплова потужність — 30 000 Вт
Потік повітря — 850 м3/год
Тип палива пропан/бутан
Витрата палива — 2,18 л/год
Система підпалювання — П'єзо Елемент
Система захисту — газ контроль
Тип нагрівання - прямий
Габаритні розміри, мм 520х260х390
Маса нетто 6,9 кг
Призначена для обігрівання
НЕ ПОБУТОВИХ приміщень — як-от складські, господарські споруди, гаражі, майстерні та будівельні об'єкти площею 250-300 м кв.
Гарантія 24 місяці.
Шланг і редуктор у комплекті
Теплова потужність — 30 000 Вт
Потік повітря — 850 м3/год
Тип палива пропан/бутан
Витрата палива — 2,18 л/год
Система підпалювання — П'єзо Елемент
Система захисту — газ контроль
Тип нагрівання - прямий
Габаритні розміри, мм 520х260х390
Маса нетто 6,9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газова |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Продуктивність | 850 куб.м/год |
| Теплова потужність | 30 кВт |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Характеристики газових гармат | |
| Розпал пальника | П'єзорозпалювання |
| Витрата газу | 2.18 літр/хв |
| Робочий тиск газу | 0.7 бар |
| Додаткові характеристики | |
| Режим вентиляції | Так |
| Безсхідчасте регулювання потужності | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Висота | 390 мм |
| Вага | 6.9 кг |
- Ціна: 6 450 ₴





