Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
14 л акумуляторний обприскувачмінсктех для саду городу — це чудовий варіант для обприскування дерев, кущів, обробки зарослів бур'яну, санобработки приміщень, транспорту,
Зручний і практичний в експлуатації.
Отправка с оптового склада в Харькове
Точки видачі в Харкові
Гарантія — 24 місяці
Об'єм бака — 14 літрів.
Акумулятор — 12 В/12 А·год
Безперервна робота — до 4,5 годин
Площа оброблення за однієї заправки — 1 200 м2
Витрата рідини — 3,1 л/м
Робочий тиск — 2-5 барів
Телескопічна трубка — 70-120 см
Вага — 5,5 кг
Зручна розсувна штанга
Комплект насадок для розбризкування
Реостат для регулювання сили подавання розчину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minsk |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 5 м |
| Об'єм бака | 14 л |
| Продуктивність | 3.1 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 1 см |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 4.5 годин |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
- Ціна: 1 395 ₴







