16 л акумуляторний обприскувач БіларусМаш БЕО 16-2 для саду городу
Топ продаж


1 632 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
16 л акумуляторний обприскувач БеларусМаш БЕО 16-2 для саду городу — це чудовий варіант для обприскування дерев, кущів, оброблення заростей бур'яну, санобработки приміщень, транспорту,
Зручний і практичний в експлуатації.
Отправка с оптового склада в Харькове
Точки видачі в Харкові
Гарантія — 36 місяців
Об'єм бака — 16 літрів.
Акумулятор — 12 В/8 А·год
Безперервна робота — до 4,5 годин
Площа оброблення за однієї заправки — 1 200 м2
Витрата рідини — 3,1 л/м
Робочий тиск — 2-5 барів
Телескопічна трубка — 70-110 см
Вага — 6,5 кг
Зручна розсувна штанга
Комплект насадок для розбризкування
Реостат для регулювання сили подавання розчину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Беларусмаш |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 5 м |
| Об'єм бака | 16 л |
| Продуктивність | 3.1 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 1 см |
| Загальна вага | 6.5 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 5 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 4.5 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
- Ціна: 1 632 ₴





