50 метрів насос 10 м кабель заглибний WODAPOMPA 100WSD 2-60-0.37 шнековий для колодязів і свердловин

2 750 ₴
- В наявності
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шнекові заглибні свердловинні насосы WODAPOMPA 100WSD 2-60-0.37 10 м кабель живлення призначені для подавання чистої та питної води зі свердловин і колодязів діаметром від 110 мм і більше.
Ці насоси використовуються для загального водопостачання, поливання, зрошення присадибних ділянок, набирання води в ємності та перекачування води з побутовою метою.
Встановлюються для створення тиску у водних магістралях, зрошувальних установках тощо, можуть застосовуватися з використанням гідроакумулятора або реле електронного керування в системах автоматичного подавання води.
Шнекові насоси WODAPOMPA 100WSD 2-60-0.37 10 м кабель є гарним вибором у ситуаціях, коли потрібно досягти високих показників за напором під час використання насоса невеликої потужності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omhi Aqwa Pompy |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна пропускна здатність | 2.5 куб.м/год |
| Мінімальна пропускна здатність | 1.2 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Максимальна глибина занурення | 90 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.37 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 11.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Номінальна пропускна здатність | 2.5 куб.м/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 96 мм |
| Висота | 550 мм |
| Діаметр | 96 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр підключення | 1 Дюйм |
| Кабель живлення | 15 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 15 м |
- Ціна: 2 750 ₴





