75 мм насос 80 метрів 3,6 м3/г Aquaeuro 75QJD — 122 -0.55 для колодязів і свердловин
Топ продаж


8 200 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тонкий насос 75 мм зовнішній діаметр LIDER 75 QJD - 122 -0.55 Відцентровий багатоступеневий глибинний насос предназначен для подавання чистої води з колодязів і свердловин із внутрішнім діаметром від 80 мм. Корпус насоса виготовлений із використанням неіржавкої сталі та стійкий до дії абразивних матеріалів.
Використовуються в системах водопостачання приватних будинків і котеджів, зрошувальних установках, для створення тиску у водних магістралях. Також можуть застосовуватися в системах з автоматичним подаванням води.
Конструктивні характеристики:
- Мідна обмотка двигуна
- Однофазний асинхронний оливонаповнений двигун із вбудованим термозахистом і високим ККД
- Робоче колесо з неіржавкої сталі
- Корпус насоса з неіржавкої сталі
- Гвинти, фільтри з неіржавкої сталі
- Ведучий вал із неіржавкої сталі
- Напірний патрубок із латуні
- Високоякісні підшипники
- Комплектується пультом керування з пристроєм захисту двигуна від перевантаження Умови застосування:
- Максимальна температура рідини, що перекачується, + 40 °C
- Максимальний розмір домішок не більш ніж 0,2 мм, концентрація домішок не більш ніж 250 г/м
- Мінімальний діаметр обсадної труби 80 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AquaPro |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Максимальна глибина занурення | 88 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Номінальна пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний напір | 88 м |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Пропускна здатність | 3.6 куб. м/час |
| Якість води | Чистий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 40 м |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
- Ціна: 8 200 ₴



