Водолей БЦПЕ 0,5-63у заглибний насос для колодязів і свердловин
Топ продаж


10 143 ₴
- В наявності
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Побутовий заглибний відцентровий електронасос для подавання води з підземних свердловин, колодязів і відкритих водойм.
Гарантія заводська 24 місяці з дня продажу.
Точки видачі в Харкові
Продуктивність — 3,6 m3/год
Номінальний напір — 63 м
Максимальний напір — 88 м
Потужність двигуна — 1270 Вт
Зовнішній діаметр — 104 мм
Внутрішня вихідний отвір G = 1" (25 мм)
Кабель живлення — 63 м
В НАЛИЧІ ЕСТЯ ВЕСЬ МОДЕЛЬНИЙ РЯД СМАК ВОДОВОЇ.
Виробник — харківський завод ПромЕлектро.
Більш детальний обсяг інформації через телефон.
Доставка будь-яким зручним для вас перевезенням:
Новая почта, Укрпочта
Оплата через карту ПриватБанк або в разі отримання накладеного платежом або самовитяг із Харкова.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промелектро-Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Мінімальна пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 8.8 бар |
| Максимальна глибина занурення | 85 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1.27 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 19.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Номінальна пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 105 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний напір | 85 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 63 м |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Пропускна здатність | 3.6 куб. м/час |
| Якість води | Чистий |
- Ціна: 10 143 ₴



