90 метрів 2.8 м3/год 1100 Вт насос відцентровий EUROLIDER 4SKM 150 заглибний для колодязів і свердловин
Топ продаж
-10%


3 514 ₴
3 162,60 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 426-48-70
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед замовленням цього насоса обов'язково зв'язуйтеся з нами, для повної консультації!
Вихровий глибинний насос призначений для подавання чистої питної води зі свердловин і колодязів із внутрішнім діаметром від 110 мм. Вони використовуються в системах автоматичного водопостачання, зрошувальних установках у сільському господарстві, садівництві. Можуть застосовуватися з використанням механічної або електронної схеми керування в системах автоматичного подавання води. Перевага цих насосів — невеликі габарити (висота насоса) за задовільної продуктивності та високої напору, що дає змогу використовувати їх у свердловинах і колодязях зі стовпом води від 1,5 м і вище.
Технічні Характеристики:
• Максимальне об'ємне подавання: 2,8 м3/год (46 л/хв)
• Максимальний натиск: 90 м
• Потужність 1100 Вт
• Максимальна глибина занурення під воду: 15 м
• Маса: 15 кг
Конструктивні характеристики:
• патрубок напірний із латуні
• корпус насосної камери з латуні
• колесо робоче — вихрове, виготовлене з латуні
• фланець перехідний із латуні
• вал із неіржавкої сталі AISI 304
• ущільнення торцеве — графіт/кераміка/NBR/AISI 304
• покращений захист двигуна по лінії вала: ущільнення торцеве посилене спеціальною манжетою
• укомплектований пультом керування з пристроєм захисту двигуна від перевантаження за струмом споживання
• довжина кабелю живлення 10 м
Двигун:
• асинхронний двополюсний із короткозамкнутим ротором, оливнаповнений
• ступінь захисту IPХ8
• клас нагрівностійкості ізоляції В
• однофазне виготовлення зі встановленим у пульт керування конденсатором
• напруга живлення: 220 В, 50 Гц
• режим роботи: тривалий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidero |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна пропускна здатність | 2.8 куб.м/год |
| Мінімальна пропускна здатність | 1.5 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Максимальна глибина занурення | 90 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 96 мм |
| Висота | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Основні атрибути | |
| Вид насоса | Вихровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Діаметр підключення | 1 Дюйм |
- Ціна: 3 162,60 ₴




