Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насоси цієї серії рекомендуються для перекачування чистої води та хімічно неагресивних рідин до матеріалів конструкції насоса.
Самовсмоктувальні насоси JCR проєктовані для перекачування води навіть у присутності повітря змішаного з перекачуваною рідиною. Завдяки їх надійності, простоті в експлуатації ці насоси можуть з успіхом застосовуватися в побуті, зокрема, для автоматичного подавання води спільно з невеликими та середніми резервуарами-автоматичними агрегатами підтримки тиску, для зрошення городів, садів та ін.
Встановлення насоса має проводитися в закритих приміщеннях або ж у місцях, захищених від атмосферного впливу.
Характеристики
| Артикул | 46JSR2A10A1 |
|---|---|
| Назва модифікації | Самовсмоктувальний насос Pedrollo JCRm 2C |
| Бренд | Pedrollo |
| Тип | Самовсмоктувальний насос |
| Максимальний напір, м | 50 |
| Максимальна продуктивність, л/хв | 70 |
| Потужність, Вт | 750 |
| Фази | Однофазний |
| Діаметр вихідної патрубки, дюйми | 1" |
| Під'єднання | Нарізне |
| Діаметр вхідного патрубка, дюйми | 1" |
| Глибина всмоктування, м | 9 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Застосування | Чиста вода |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 50 м |
| Пропускна здатність | 4.2 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Підвищення тиску | Так |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Кількість водозабірних точок | 3 |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
- Ціна: 8 488 ₴







