Насос фекальний Werk WQD-12 2000 Вт для брудної води та каналізації.

3 330 ₴
2 930,40 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 026-29-86
- +380 (63) 810-91-70
Фекальний насос 2000 Вт для каналізації.
Фекальний насос Werk WQD-12 призначений для відкачування очищення з густим і волокнистим осадом із побутових зливних ям.
Заводська гарантія 24 місяця.
Можливе чищення глибоких колодязів, глибиною до 12 м, чищення невеликих ставків, домашніх капців і вуличних туалетів для економії на послугах асенизаторів.
Насос має дробку (ніж) для подрібнення волокнистих, в'язких і густих відходів (за типом: волосся, ганчірок, ниток та ін.), щоб уникнути забивання насоса.
Робоче колесо зі сталі — ZG35
Цей насос обладнаний тепловим реле, захист від перегрівання.
Потужність — 2000 w
Підйом води H — 12 m
Продуктивність Q-10 куб/год (170 л/хв)
Корпус насоса чавун
Вихід — 2" (50 мм)
Діаметр частинок 35 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 24 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 12 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 30 град. |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вид насоса | Фекальний |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 2 930,40 ₴



